Ралівська громада
Львівська область, Самбірський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань

Дата: 26.12.2023 12:59
Кількість переглядів: 81

Ралівська сільська рада повідомляє, що відповідно до п. 8 Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 №555, відбудуться громадські слухання щодо проекту містобудівної документації  на  місцевому  рівні - «Детальний план території земельних ділянок водного фонду: орієнтовною площею 2.3000га в комплексі з розташованими на ній водними

об’єктами (ставками) орієнтовною площею 0.8000га, 0.7000га та 0.3500га; орієнтовною площею 2.4000га в комплексі з розташованим на ній

водним об’єктом (ставком) орієнтовною площею 1.2000га, які

розташовані в с.Кульчиці (в межах населеного пункту) на території

Ралівської сільської ради для рибогосподарських потреб (КВЦПЗ 10.07)»

 1.відомості про замовника та розробника проекту містобудівної документації на місцевому рівні та підстави для його розроблення:

  • ЗАМОВНИК– 81473 с. Ралівка, вул. Івана Франка, 28, Ралівська сільська рада Самбірського району Львівської області;
  • РОЗРОБНИК – ФОП Лопушанський М. Р.  кваліфікаційний сертифікат серія АА №000779.

Підставою для розроблення містобудівної документації на місцевому рівні є рішення Ралівської сільської ради від 18 листопада 2022 року №12

2. інформація про датучас і місце проведення громадських  слухань та умови участі в них:

громадські слухання відбудуться 29 січня 2024 року, о 11.00 годині за адресою: 81473, с. Ралівка, вул. Івана Франка, 28 (приміщення сільської ради, 2-й поверх). Громадські слухання здійснюються відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затверджений постановою  Кабінетом Міністрів України від 25 травня 2011 року  №555. У громадських слуханнях можуть брати участь: громадськість; уповноважені    особи   підприємств,   установ,   організацій незалежно  від форми власності, які розташовані на території, щодо якої розробляється така документація; уповноважені   посадові  особи  органів  державної  влади  та органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на територію,  щодо  якої  розробляється містобудівна документація, а також  на територію, суміжну з територією, щодо якої розробляється така документація;  представники замовника розроблення містобудівної документації та розробника містобудівної документації. Під  час реєстрації  учасників  громадських  слухань  та пропозицій  (зауважень)  громадськості  організатором  проведення громадських  слухань  забезпечується  ІДЕНТИФІКАЦІЯ фізичних осіб, представників юридичних осіб. Зауваження і пропозицій приймаються, як у письмовому вигляді, так і в електронному. Пропозиції  (зауваження)  фізичних  та юридичних осіб, які не подали  підтвердних  документів для забезпечення їх ідентифікації, не розглядаються. Кожен учасник громадських слухань під час обговорення містобудівної документації має право подати пропозиції (зауваження), поставити запитання усно чи письмово.

3. інформація про час  і місце, де у вільному доступі протягом п’яти  календарних  днів до дати проведення громадських слухань (у тому  числі у вихідні дні та в неробочий час) можна ознайомитися з матеріалами  проекту містобудівної документації на місцевому рівні на паперових чи інших твердих (матеріальних) носіях:

  • в робочі дні з 09.00 – 17.00, з 26 грудня по 26  січня  2024  року за адресою: 81473, с. Ралівка, вул. Івана Франка, 28 (приміщення сільської ради).
  • матеріали містобудівної документації опубліковані на офіційному веб-сайті Ралівської сільської ради  _____________ у розділі «ОГОЛОШЕННЯ» (додається).

4інформація   про   посадову   особу   замовника   розроблення містобудівної    документації,   відповідальну   за   забезпечення організації  розгляду  пропозицій  (зауважень), та адресу, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження): Людмила КУЗЬО – начальник відділу земельних ресурсів, просторового планування, охорони навколишнього середовища, житлово-комунального господарства та комунальної власності , адреса: 81473, с. Ралівка, вул. Івана Франка, 28, кабінет 5, або в електронному вигляді на електронну адресу  ralivkazem@ukr.net. тел. (097)5188485.


Матеріали містобудівної документації:

Рішення про включення до переліку земельних ділянок для підготовки лотів

Пояснювальна записка

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора