Відкриття молодіжного простору.

Дата: 04.11.2023 11:08

Всім привіт, ми- команда «Цілеспрямовані ».

Сьогодні з радістю запрошуємо вас стати свідками урочистого відкриття нашого молодіжного простору. Якщо хтось думає, що це все просто впало нам на голову, то він глибоко помиляється, адже це все плід наших напрацювань. Щиро дякуємо проєкту апшифт, що допомагає втілювати плани в реальність та нашій менторці Христині, яка надихає нас на нові ідеї, підтримує та не дає зупинитись на досягнутому.

Програма Upshift — це програма Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), яка реалізується у понад 40 країнах, що дозволяє підліткам та молоді пропонувати й втілювати у життя інноваційні рішення щодо актуальних проблем у школі, громаді. Наш проєкт профінансований саме цією програмою. Всі ігри, меблі, канцелярію та багато інших важливих матеріалів для комфортного проведення заходів ми закупили з цих фінансів. В межах нашого простору ми вже провели: турнір з футболу, літературний вечір, профорієнтаційний захід, тренінг «Протидія булінгу та гендерно-зумовленому насильству», турнір з шахів. На далі, після сьогоднішнього відкриття ми плануємо проводити ще багато різноманітних цікавих заходів на які ми запрошуємо всіх у своїх соцмережах. В ближній час будуть проводитись такі заходи як: кіновечір, ігоровечір, арттерапія, майстер-клас з фетру, гра хлопці & дівчата. Завжди готові вислухати ваші пропозиції і раді вас бачити разом з нами.