Ралівська громада
Львівська область, Самбірський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Звіт дільничних офіцерів поліції за 2023 рік

Дата: 24.01.2024 11:11
Кількість переглядів: 152

Фото без опису

В п’ятницю, 19 січня 2024 року, у  залі засідань Ралівської сільської ради відбувся звіт дільничних офіцерів поліції за 2023 рік. 

Протягом 2023 року діяльність дільничних офіцерів поліції була націлена на підвищення якості обслуговування населення, зміцнення довіри людей до Національної поліції. Ця мета і в подальшому залишається на першому місці.

На даний час з метою налагодження досконалого механізму взаємодії дільничних офіцерів поліції з працівниками інших служб щодо попередження та розкриття кримінальних правопорушень, підвищення обізнаності про стан оперативної обстановки на територіях обслуговування, належних партнерських стосунків між поліцією і населенням щодо профілактики правопорушень проводяться профілактичні заходи по відвідуванню помешкань громадян дільничними офіцерами поліції, ними проводиться роз’яснювальна робота серед населення громади щодо особистого захисту, їх майна від протиправних посягань, ознайомлення населення та отримання інформації про осіб, що займаються самогоноварінням, зберіганням та розповсюдженням наркотичної сировини.

На території обслуговування трапляються випадки вчинення крадіжок, шахрайства відносно жителів, особливо відносно осіб похилого віку та їх майна.

Дільничними офіцерами поліції проводяться заходи спрямовані на запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, виявлення осіб, які залучають дітей до протиправної діяльності, здійснюють продаж спиртних напоїв і тютюнових виробів неповнолітнім особам, із забезпеченням своєчасного повернення таких дітей у сім'ї та навчальні заклади за місцем проживання, посилення їх соціальної та правової опіки, поліпшення виховної роботи з ними.

 

Фото без описуАктивізовано профілактичну роботу з особами, які раніше скоювали кримінальні правопорушення пов'язані з домашнім насильством.

Проводиться постійний моніторинг стану оперативної обстановки і вживаються невідкладні заходи реагування на її зміни, з метою недопущення ускладнення криміногенної ситуації та порушень публічного (громадського) порядку на території обслуговування.

Пам’ятайте, що поліція стоїть на сторожі безпеки мешканців, кожне повідомлення громадян не залишиться поза нашою увагою. Тільки разом ми зможемо забезпечити правопорядок і спокій, перемоги та миру нам усім.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора