Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій сільської ради.

Дата: 29.02.2024 13:15

Фото без опису23 лютого 2024 року в Ралівській сільській раді проведено чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій  сільської ради. Головувала сільський голова Ралівської сільської ради, голова комісії з питань ТЕБ і НС Любов КОВАЛИК. В роботі засідання взяли участь головний інспектор відділу профілактичної роботи Самбірського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області, майор служби цивільного захисту Михайло МУРАЛЬ.

На засіданні комісії розглянуто наступні питання:

1. Про затвердження Плану роботи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Ралівської сільської ради на 2024 рік.

Доповідав: начальник відділу з питань оборонно-мобілізаційної роботи та цивільного захисту населення сільської ради, секретар комісії з питань ТЕБ і НС Богдан СЕНЕЙКО.

2. Про визначення (затвердження) переліку підкласів та груп надзвичайних ситуацій, виникнення яких є імовірним на території Ралівської сільської ради.

3. Про готовність сил цивільного захисту щодо забезпечення пропуску льодоходу, повені та паводків у весняно-літній період 2024 року.

Доповідав: головний інспектор відділу профілактичної роботи Самбірського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області, майор служби цивільного захисту МУРАЛЬ Михайло Мирославович.

Співдоповідав: заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради сільської ради Тарас АНДРЕЙКО.

4. Шодо дотримання правил пожежної безпеки підчас весняно-літнього періоду.

Різне.

По кожному питанню порядку денного засідання комісії прийнято відповідні рішення, визначено виконавців та встановлено терміни виконання рішень комісії.