Самбірське РУ ГУ ДСНС України у Львівській області спільно з головою Ралівської сільської ради Любов Ковалик провели нагородження учнів Чуквʼянського ЗЗСО І-ІІІ ст.

Дата: 15.03.2024 15:39

14 березня 2024 року керівництво Самбірського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області спільно з головою Ралівської сільської ради Любов Ковалик у Чуквʼянській ЗЗСО І-ІІІ ст. нагородили директора , вчителів та учнів , які брали участь та зайняли 5 місце серед 58 команд у змаганнях Дружин юних рятувальників- пожежних, які відбулись в с.Залісся, Підкарпатського воєводства,Республіки Польща в період з 08 по 11 березня 2024 року .

Голові громади , директору школи , вчителям та учням були вручені подяки та солодкі подарунки від Самбірського районного управління ГУ ДСНС України у Львівській області.

Щиро вдячні голові громади, директору школи та педагогічному колективу за участь у міжнародних змаганнях .