Ралівська громада
Львівська область, Самбірський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Конкурс на закупівлю товарів в рамках грантового проєкту

Дата: 20.03.2024 17:11
Кількість переглядів: 49

Фото без опису

ГО ”Перспектива 2016” оголошує конкурс на закупівлю товарів в рамках грантового проєкту «Профілактика неінфекційних захворювань – шлях до зміцнення здоров’я жителів Ралівської громади», що реалізується за підтримки Проєкту міжнародної технічної допомоги «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні», що фінансується  Урядом Швейцарської Конфедерації через Швейцарську агенцію з розвитку та співробітництва Міністерства закордонних справ Швейцарії (SDС).

 

Інформація про проєкт, в рамках якого оголошено конкурс

Чотирирічний проєкт «Скорочення поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань (НІЗ) в Україні», що має на меті зниження рівня захворюваності та смертності, спричинених неінфекційними захворюваннями (НІЗ), розпочався у листопаді 2020 року. Реалізація запланованих заходів відбувається у тісній співпраці з багатьма партнерами як на національному, так і на регіональному рівні, зокрема, у 5 пілотних областях України (Дніпропетровській, Львівській, Полтавській, Рівненській та Херсонській).

Проєкт впроваджує «Джі Еф Ей Консалтинг Груп ГмбХ» (GFA Consulting Group GmbH)», Німеччина, спільно з Університетськими клініками Женеви та українськими партнерами – БФ «Здоров’я жінки і планування сім’ї» та ТОВ «ВАН ХЕЛС», за фінансової підтримки Швейцарської Агенції з розвитку та співробітництва Міністерства закордонних справ Швейцарії.

Діяльність проєкту зосереджена на таких основних напрямках:

  • підготовка проєктів нормативно-правових актів, що сприятимуть профілактиці та контролю НІЗ;
  • посилення спроможності первинної ланки медичної допомоги надавати населенню якісні послуги з профілактики, ранньої діагностики, лікування та ведення НІЗ;
  • посилення потенціалу закладів охорони здоров’я, центрів контролю та профілактики хвороб, закладів загальної середньої освіти та громад у реалізації заходів, що мають на меті зменшити ризики НІЗ, змінити поведінку, покращити знання, ставлення та практики щодо НІЗ серед населення України.

 

Дата оголошення про конкурс: 20.03.2024 р.

Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій: до 27.03.2024р. (23-59 год).

Предметом закупівлі є: 

 

Аналізатор сечі на 10 параметрів.

Тести: Уробилиноген, Білірубін, Кетони, Еритроцити, Білок, Нітрити, Лейкоцити, Глюкоза, Питома щільність, pH.

Продуктивність:  не менше 60 тест смужок з сечею на годину, а також можливість вибору режиму до 120 тест смужок на годину;

Пам'ять: 1000 результатів;

Вбудований принтер.

Автоматична корекція результатів, що виключає вплив таких параметрів сечі, як pH (кисле, лужне), питома щільність і колір. Підключення до комп'ютера через RS-232 порт.

 

 

Переможця конкурсу буде оголошено протягом 3 днів з моменту завершення кінцевого терміну прийняття заявок

 

Строк надання товарів: протягом 10 днів від дати підписання Договору поставки.

У вартість товару повинні бути включені монтаж та доставка товару до місця призначення, а саме Львівська область, Самбірський район, с.Ралівка, вул. І.Франка, 25.

 

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи:

  1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
  2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
  3. Комерційна  пропозиція;
  4. Сертифікат на товар.

 

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

  1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення.
  2. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора.
  3. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів.

 

Як взяти участь у конкурсі:

 

Надсилайте зазначені документи українською мовою на електронну адресу perspektiva_ral@ukr.net  або на поштову  адресу: Львівська область, Самбірський район, с.Ралівка, вул. І.Франка, 25 до 27 березня 2024 року (до 23:59).

У назві повідомлення зазначте: «Тендерна пропозиція по проєкту «Профілактика неінфекційних захворювань – шлях до зміцнення здоров’я жителів Ралівської громади».

 

Комерційну пропозицію просимо подавати на бланку організації/ФОП, із зазначенням гарантійних термінів експлуатації товару, підписом уповноваженої особи представляти організацію та завірену печаткою організації (за наявності).

 

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. aдресою: perspektiva_ral@ukr.net до 25 березня 2024 року.

 

Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в конкурсному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора