Нарада щодо мінімізації кількості випадків, пов’язаних із загибеллю бджіл в період обробітку сільськогосподарських культур

Дата: 22.03.2024 12:29

Фото без опису20.03.2024 року в приміщенні Ралівської сільської ради була проведена нарада на рівні територіальної громади із залученням представників місцевих органів Держпродспоживслужби, власників пасік, фізичних осіб та суб’єктів господарювання, які використовують засоби захисту рослин, щодо неухильного дотримання вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19 лютого 2021 року № 338 «Про деякі питання у сфері бджільництва», мінімізації кількості випадків, пов’язаних із загибеллю бджіл в період обробітку сільськогосподарських культур засобами захисту рослин, профілактики отруєння бджіл і налагодження ефективної комунікації між суб’єктами господарювання.

Серед пасічників та аграріїв громади були розповсюджені інформаційні матеріали щодо заходів попередження отруєння бджіл засобами захисту рослин.