ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Дата: 05.07.2024 17:18

Підстава для публікації обгрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 №631 і від 11.10.2016 №710».

Назва закупівлі: Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок території Ралівської сільської ради Самбірського району Львівської області

Обґрунтування обсягів закупівлі. Обсяги визначено згідно межі території територіальної громади, а також межі населених пунктів (сіл), що входять до складу територій територіальних громад та згідноРішення Ралівської сільської ради Самбірського району Львівської області «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Ралівської сільської ради Самбірського району Львівської області» № 6 від 17 листопада 2023 року.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі.Технічна документація з нормативної грошової оцінки земельних ділянок території територіальної громади має бути розроблена відповідно до:

• Земельний кодекс України;
  • Податковий кодекс України;
  • Закони України «Про землеустрій», «Про Державний земельний кадастр», «Про оцінку земель»;
  • Порядок ведення Державного земельного кадастру, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 року №1051;
  • Методика нормативної грошової оцінки земельних ділянок, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2021року № 1147;
  • інших підзаконних нормативних актів та технічних норм, що застосовуються при проведенні нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Обґрунтування очікуваної вартості закупівлі.Очікувана вартість визначена згідно рішення Ралівської сільської ради Самбірського району Львівської області «Про внесення змін до сільського бюджету Ралівської сільської ради Самбірського району Львівської області на 2024 рік» ХХХ сесії VIIIскликання.

Посилання на закупівлю: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2024-07-04-004687-a