Ралівська громада
Львівська область, Самбірський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань

Дата: 11.07.2024 14:18
Кількість переглядів: 30

Виконавчий комітет  Ралівської сільської ради повідомляє, що відповідно до п. 8 Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №555, відбудуться громадські слухання щодо проекту містобудівної документації  на  місцевому  рівні – «Детальний план території земельних ділянок, орієнтовними площами 1,7078 га, 1,8588 га, 1,0000 га, 1,2000 га, 0,8000 га та 2,0000 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (код згідно КВЦПЗ – 11.02), які розташовані по вул. Залізнична в с. Ралівка Самбірського району Львівської області», розроблений на підставі рішення Ралівської сільської ради від 15 лютого 2024 року №18 «Про включення до переліку земельних ділянок для підготовки Лотів до проведення земельних торгів у формі електронного аукціону з продажу права оренди земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, які розташовані по вул. Залізнична в с. Ралівка Самбірського району Львівської області та надання дозволу на розроблення відповідної документації».

1. відомості про замовника та розробника проекту містобудівної документації на місцевому рівні та підстави для його розроблення:

  • ЗАМОВНИК– 81473 с. Ралівка, вул. Івана Франка, 28, Ралівська сільська рада Самбірського району Львівської області;
  • РОЗРОБНИК –  432215512 ТзОВ «Містоплан»  (кваліфікаційний сертифікат серія АА №004233 від 27.02.2019 року).

Підставою для розроблення містобудівної документації на місцевому рівні є рішення Ралівської сільської ради від 15 лютого 2024 року №18 «Про включення до переліку земельних ділянок для підготовки Лотів до проведення земельних торгів у формі електронного аукціону з продажу права оренди земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, які розташовані по вул. Залізнична в с. Ралівка Самбірського району Львівської області та надання дозволу на розроблення відповідної документації».»

2. інформація про дату,  час і місце проведення громадських  слухань та умови участі в них:

громадські слухання відбудуться 09 серпня 2024 року, о 11.00 годині за адресою: 81473, с. Ралівка, вул. Івана Франка, 25 (приміщення сільської ради, 2-й поверх). Громадські слухання здійснюються відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затверджений постановою  Кабінетом Міністрів України від 25 травня 2011 року  №555. У громадських слуханнях можуть брати участь: громадськість; уповноважені    особи   підприємств,   установ,   організацій незалежно  від форми власності, які розташовані на території, щодо якої розробляється така документація; уповноважені   посадові  особи  органів  державної  влади  та органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на територію,  щодо  якої  розробляється містобудівна документація, а також  на територію, суміжну з територією, щодо якої розробляється така документація;  представники замовника розроблення містобудівної документації та розробника містобудівної документації.

Під  час реєстрації  учасників  громадських  слухань  та пропозицій  (зауважень)  громадськості  організатором  проведення громадських  слухань  забезпечується  ІДЕНТИФІКАЦІЯ фізичних осіб, представників юридичних осіб. Зауваження і пропозицій приймаються, як у письмовому вигляді, так і в електронному. Пропозиції  (зауваження)  фізичних  та юридичних осіб, які не подали  підтвердних  документів для забезпечення їх ідентифікації, не розглядаються. Кожен учасник громадських слухань під час обговорення містобудівної документації має право подати пропозиції (зауваження), поставити запитання усно чи письмово.

3. інформація про час  і місце, де у вільному доступі протягом п’яти  календарних  днів до дати проведення громадських слухань (у тому  числі у вихідні дні та в неробочий час) можна ознайомитися з матеріалами  проекту містобудівної документації на місцевому рівні на паперових чи інших твердих (матеріальних) носіях:

  • в робочі дні з 09.00 – 17.00, з 05 серпня по 09 серпня  2024  року за адресою: 81473, с. Ралівка, вул. Івана Франка, 25 (приміщення сільської ради).
  • матеріали містобудівної документації опубліковані на офіційному веб-сайті Ралівської сільської ради у розділі «ОГОЛОШЕННЯ» (https://ralivska-gromada.gov.ua/news/1714734821/).

4інформація   про   посадову   особу   замовника   розроблення містобудівної    документації,   відповідальну   за   забезпечення організації  розгляду  пропозицій  (зауважень), та адресу, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження): Людмила КУЗЬО – начальник відділу земельних ресурсів, просторового планування, охорони навколишнього середовища, житлово-комунального господарства та комунальної власності , адреса: 81473, с. Ралівка, вул. Івана Франка, 28, кабінет 5, або в електронному вигляді на електронну адресу  ralivkazem@ukr.net. тел. (097)5188485.

Графічні матеріали

Детальний план (Том I)

Детальний план (Том II)

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора