Ралівська громада
Львівська область, Самбірський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Податковий розрахунок: ФОП та самозайняті особи подають звіт щоквартально

Дата: 25.02.2026 10:06
Кількість переглядів: 14

Податковий розрахунок: ФОП та самозайняті особи подають звіт щоквартально

З 1 січня 2026 року ФОП-и та особи, які провадять незалежну діяльність, повинні подавати Податковий розрахунок (об’єднану звітність з ПДФО, ВЗ та ЄСВ) щокварталу (з розбивкою даних по місяцях кварталу).

Граничний термін – 40 календарних днів після завершення кварталу.

Інші податкові агенти (юридичні особи) продовжують звітувати щомісяця (протягом 20 днів після завершення місяця).

Для підприємців та самозайнятих осіб граничний термін подання звіту за І квартал 2026 року – 11 травня 2026 року.

Повідомлення із нагадуванням про граничні терміни, які надійшли платникам в Електронний кабінет, були сформовані системою автоматично для форми звітності за місяць. Наразі розроблення нормативних документів щодо затвердження квартальної форми Податкового розрахунку триває.

Отже,  на сьогодні для ФОП-ів та осіб, які провадять незалежну діяльність,  обов’язок подання Податкового розрахунку за місячний термін вже відсутній.

Втім, ДПС наголошує, що вже подана місячна звітність опрацьована та завантажена до інформаційних систем.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт