16 Травня, 2022 р., 15:03
З метою забезпечення оперативної координації заходів з вирішення проблемних питань виконання державних і регіональних програм соціально-економічного та культурного розвитку, програм охорони довкілля, а також вирішення інших проблемних питань соціальноекономічного розвитку Львівщини в умовах воєнного стану:
12 Січня, 2022 р., 16:58
Основне завдання пожежної дружини – організація робіт із запобігання виникненню пожеж та з їхнього гасіння.
05 Січня, 2022 р., 16:57
Звертаємо увагу мешканців Ралівської сільської ради, що з 01 січня 2022 року, відповідно до Закону України "Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні" змінюється розмір адміністративного збору за реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання особи.
26 Жовтня, 2021 р., 12:54
Користування газовими приладами при дотриманні правил і інструкцій безпечне  та зручне. Проте неправильна їх експлуатація, поганий догляд може призвести не лише до вибухів і пожеж, але й до нещасних випадків.