04 Січня, 2024 р., 15:17
Ралівською сільською радою підготовлено лот на земельну ділянку водного фонду (під ставком) з метою передачі її в оренду, на земельних торгах у формі електронного аукціону, строком на 20 років, яка розташовані в с. Ралівка на території Ралівської сільської ради Самбірського району Львівської області.
01 Січня, 2024 р., 10:46
Змагання, що включали вісім видів адаптивного спорту, були організовані Мінветеранів, спільно з ГО "Ігри Інвіктус Україна", ГО "Повернись живим" та БО "Стратком Україна" і є частиною Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та змагань України на 2023 рік.
27 Грудня, 2023 р., 15:11
РІШЕННЯ Про затвердження стратегії розвитку
26 Грудня, 2023 р., 12:59
Ралівська сільська рада повідомляє, що відповідно до п. 8 Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 №555, відбудуться громадські слухання щодо проекту містобудівної документації  на  місцевому  рівні - «Детальний план території земельних ділянок водного фонду: орієнтовною площею 2.3000га в комплексі з розташованими на ній водними
22 Грудня, 2023 р., 17:42
Міністерство молоді та спорту України проводить активну роботу щодо залучення населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їхніх сімей до оздоровчої рухової активності та спорту.
21 Грудня, 2023 р., 16:53
РІШЕННЯ Про затвердження детального плану території земельної ділянки для розміщення Народного дому по вулиці І. Франка в с. Ралівка Самбірського району Львівської області
20 Грудня, 2023 р., 11:22
22 листопада 2023 року в приміщенні Ралівської сільської ради напередодні Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" проведено інформаційно-просвітницький захід за участі працівників поліції, служби у справах дітей, служби соціального захисту населення, вчителів та учнів.