20 Жовтня, 2023 р., 17:52
Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки від 20.10.2023 р. Реєстраційний номер справи в Єдиному реєстрі № 20-10-2830-23
11 Жовтня, 2023 р., 09:09
 Фізичні особи, які мають у власності та/або користуванні (оренді, суборенді, емфітевзисі, постійному користуванні) земельні ділянки,які розташовані за межами населених пунктів та віднесені до сільськогосподарських угідь, мають сплачувати мінімальне податкове зобов’язання. МПЗ обчислюється контролюючим органом на підставі даних Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Державного земельного кадастру та/або на підставі оригіналів чи належним чином засвідчених копій відповідних документів платника податків, зокрема документів, що підтверджують право власності/користування (пп. 170.14.3 ПКУ).
09 Жовтня, 2023 р., 10:06
Реєстрація програмного РРО здійснюється на підставі заяви платника
02 Жовтня, 2023 р., 09:15
Самбірське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області  нагадує споживачам та суб’єктам господарювання,    що гарантія безпечності харчових продуктів досягається сумлінням виконання норм чинного законодавства.  Звертаємо увагу, що   кожна партія живої риби має надходити у точки продажу з супровідними  документами, а законними місцями для торгівлі живою рибою є: