03 Серпня, 2023 р., 15:00
Фізичні особи, які мають у власності та/або користуванні
10 Липня, 2023 р., 10:17
Сказ – це гостре особливо небезпечне вірусне захворювання усіх теплокровних тварин і людини, спричинене нейротропним вірусом сказу (англ. Rabies virus) із роду Lyssavirus. Характеризується розвитком своєрідного енцефаліту зі стрімким пошкодженням центральної нервової системи і завжди закінчується смертю.
23 Червня, 2023 р., 09:57
Ралівська сільська рада Самбірського району Львівської області повідомляє про те, що згідно зі статтею 18 Закону України «Про оцінку земель» нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться відповідно до норм, правил, а також інших нормативно-правових актів на землях усіх категорій та форм власності, розташованих у межах населених пунктів незалежно від їх цільового призначення, не рідше ніж один раз на 5-7 років.
20 Червня, 2023 р., 10:47
Ралівською сільською радою підготовлено земельну ділянку водного фонду площею 4,9690 га, кадастровий номер 4624289200:07:000:0529 із цільовим призначенням – для культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей (код згідно КВЦПЗ – 10.08), яка розташована за адресою: Львівська область Самбірський район, на території Ралівської сільської ради, с.Чуква, з метою передачі її в оренду, на земельних торгах у формі електронного аукціону, строком на 20 років, в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом площею 2,8749 га.