20 Липня, 2022 р., 09:53
Серед різних інфекційних захворювань, які зустрічаються у людей, особливе місце належить гострим кишковим інфекційних хворобам. Гострі кишкові інфекції - це група захворювань, що протікають з ознаками інтоксикації і ураження шлунково – кишкового тракту.
16 Липня, 2022 р., 10:22
15 Липня, 2022 р., 14:43
        13 липня медичні працівники Центру первинної медико-санітарної допомоги с. Ралівка пройшли навчання за програмою Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) з управління стресом, інструменти  «Важливі навички в періоди стресу», яке провела Наталія Масяк – тренер, лікар, дитячий психіатр, психотерапевт.
15 Липня, 2022 р., 11:42
Бібліотека села Вільшаник поповнила свій бібліотечний фонд новинками літератури в галузі медицини.
06 Липня, 2022 р., 09:54
Наразі в Україні діє військовий стан. Наші громадяни, іноземні друзі, волонтери роблять свій внесок в тяжкий час, як збір продуктів харчування та приготування їжі для цивільного населення та особистого складу війська України.
01 Липня, 2022 р., 14:29
Як кожна сім’я радіє новій збудованій власній оселі , так і ми радіємо щедрим подарункам.