01 Червня, 2021 р., 15:38
Щороку, 1 червня, у перший день літа, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни –Міжнародний день захисту дітей.
23 Травня, 2021 р., 18:36
Свято Героїв – день пам`яті українців, які у різні періоди становлення Української Держави боролися та захищали Україну, самовіддано та незламно йшли до найвищої мети – незалежності, розквіту і слави української. Свято Героїв є символом незборимості та нескореності Української нації.
20 Травня, 2021 р., 09:40
19 травня 2021 року в приміщенні Ралівської сільської ради відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Ралівської сільської ради. На порядок денний виносилось питання про вжиття додаткових заходів з попередження поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та недопущення виникнення її спалахів.
07 Травня, 2021 р., 09:12
        Благоустрій – це не тільки візитна картка кожного населеного пункту, а й один із показників рівня участі громади у вирішенні проблем та перспектив розвитку даної сфери та комунального обслуговування населеного пункту.
27 Квітня, 2021 р., 18:22
26 квітня 2021 року в приміщенні Ралівської сільської ради відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Ралівської сільської ради. На порядок денний виносилось питання про вжиття додаткових заходів з попередження поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та недопущення виникнення її спалахів.
26 Квітня, 2021 р., 09:27
Уже 35 років дзвони Чорнобиля змушують нас зупинитись і озирнутися в той страшний 1986 рік, відколи розпочато новий трагічний відлік історії. Болісний…Гіркий... Печальний…
23 Квітня, 2021 р., 15:43
23 квітня 2021 року в приміщенні Ралівської сільської ради відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Ралівської сільської ради. На порядок денний виносилось питання про послаблення умов карантину.
21 Квітня, 2021 р., 12:17
Обличчя історії України формують особистості. Це ті видатні історичні постаті, які залишили  свій важливий внесок в історії і стали гордістю держави. Серед таких особистостей і наш земляк, гетьман Петро Сагайдачний. Вже традиційно в с. Кульчиці 20 квітня вшановують пам'ять свого земляка, славного гетьмана війська запорізького. В цьому році минає 399-а річниця з дня смерті П. Сагайдачного.