12 Квітня, 2021 р., 15:55
Відповідно до розпорядження сільського голови Ралівської сільської ради «Про проведення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою у 2021 році» на території Ралівської територіальної громади проводиться всеукраїнська акція «За чисте довкілля».
06 Квітня, 2021 р., 11:35
5 квітня 2021 року відбулось чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Ралівської сільської ради. Враховуючи складну епідеміологічну ситуацію, було прийнято рішення додатково до карантинних обмежень, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 (із змінами) для «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки, продовжити на адміністративній території Ралівської сільської ради з 00.00 06.04.2021 до 00.00 11.04.2021 (з можливим подовження в залежності від епідеміологічної ситуації) додаткові обмежувальні заходи.
24 Березня, 2021 р., 18:10
                         ВІРУСНИЙ  ГЕПАТИТ  C
12 Березня, 2021 р., 16:22
 Сьогодні у народному домі села Вільшаник відбулася нарада працівників культури Ралівської сільської ради. У нараді взяла участь Ралівський сільський голова Любов Ковалик. Під час наради обговорили ряд актуальних питань, зокрема питання роботи клубних закладів та організації культурно-масових заходів  в умовах карантину, залучення творчих колективів до участі в обласних конкурсах  та систематичне висвітлення їхньої діяльності в соціальних мережах та веб-сайті Ралівської сільської ради, проведення благоустрою прилеглих до закладів культури територій.
11 Березня, 2021 р., 10:10
Тарас Григорович Шевченко... Без його імені не можна уявити нашої літератури, нашої культури, нашої країни. Його творчість невмируща. Життя Кобзаря можна вважати справжнім подвигом у мистецтві, бо він віддавав усі свої сили, щоб врятувати український народ, українську культуру та відкрив перед ними шлях у майбутнє. Поезія нашого Кобзаря - це одкровення, які він висловив на адресу минулих, сучасних і прийдешніх поколінь.